Google +
This is an example of a HTML caption with a link.

CENNIK:


  • Awaria: przyjazd, diagnoza, naprawa całkowita lub tymczasowe uruchomienie instalacji do 1,5 godz. pracy – 150zł, bardziej skomplikowane spawy pow 1,5godz pracy: 80 zł każda kolejna godzina; Usuwany również awarie, których inni elektrycy nie dali rady usunąć. Jeśli zdarzyłaby się sytuacja, że nie będziemy potrafili zdiagnozować awarii i jej usunąć – nie pobieramy żadnych opłat. UWAGA: dni wolne od pracy i godziny nocne: +100% ceny.

  • Naprawy i przeróbki instalacji niemożliwe do wyceny z góry: 100 zł za pierwszą roboczogodzinę i po 60zł za każdą następną rozpoczętą godzinę

  • Kontrola instalacji mieszkania lub domku jednorodzinnego wraz z oświadczeniem dla Tauron 80 do 150zł

  • Jeżeli przy powyższych pracach zachodzi konieczność rozplombowania układu pomiarowego dodatkowa opłata 60zł za przygotowanie odpowiednich dokumentów i złożenie ich w Tauron.

  • Przygotowanie wniosku o Warunki Przyłączenia wraz z doborem mocy i załatwieniem wszelkich spraw w Tauron Dystrybucja – od 150zł

  • Wspólnoty mieszkaniowe: przegląd instalacji wraz ze sporządzeniem protokołów dla nadzoru budowlanego – od 60zł /mieszkanie(w dużych budynkach obwody ADM - gratis)

  • Pozostałe roboty elektryczne oraz pomiary są indywidualnie wyceniane całościowo z góry, z gwarancją ceny. Dla przykładu: w zależności od warunków pracy oraz wyposażenia mieszkania w bloku instalacja elektryczna może kosztować od 1500 do nawet 6000zł.
    U NAS Z GÓRY WIESZ ILE ZAPŁACISZ – BEZ PRZYKRYCH NIESPODZIANEK

  • Na nowe instalacje dajemy 5 lat pełnej gwarancji (z wyjątkiem opraw oświetlenia awaryjnego, zegarów sterujących, pieców akumulacyjnych i kotłów grzewczych, domofonów, bojlerów i niektórych rodzajów aparatów elektrycznych – na te urządzenia obowiązuje wyłącznie gwarancja producenta) oraz dodatkowe 5 lat na okablowanie i połączenia;


DO POWYŻSZYCH CEN NALEŻY DOLICZYĆ 8%VAT DLA BUDYNKÓW MIESZKALNYCH ORAZ 23%VAT DLA POZOSTAŁYCH OBIEKTÓW

RABAT DLA ZARZĄDCÓW NIERUCHOMOŚCI

Dojazd do klienta w cenie usługi (obsługujemy: Chorzów, Katowice, Świętochłowice, Bytom, Zabrze, Rudę Śląską, Siemianowice Śl., Piekary Śl.,).

MASZ PYTANIE ? NAPISZ DO MNIE.

LUB ZADZWOŃ

882 476 974

NASI KLIENCI:

M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk