This is an example of a HTML caption with a link.

WŁAŚCICIEL


Mirosław Nocoń

technik elektryk, od 2002 roku nieprzerwanie pracuję w zawodzie, na początku zatrudniony jako monter w firmie zajmującej się różnymi pracami elektrycznymi, a przede wszystkim remontami i naprawami instalacji w starym budownictwie oraz wykonywaniem instalacji w luksusowych willach, rzadziej – instalacji domofonowych. Po kilku latach pracy awansowałem na asystenta projektanta, dzięki czemu zdobyłem spore doświadczenie projektując głównie przyłącza i sieci elektroenergetyczne. Tak bogate doświadczenie praktyczne i teoretyczne połączone z wiedzą na poziomie inżynierskim pozwoliło mi na rozpoczęcie własnej działalności zapewniając moim klientom w pełni profesjonalną obsługę zarówno w zakresie wykonywania prac elektroinstalacyjnych jak również fachowego doradztwa, doboru potrzebnej mocy i załatwiania w imieniu moich klientów wszelkich formalności od koncepcji po rozruch instalacji. Własną działalność prowadzę od maja 2009r. Polityka jakości, uczciwość oraz priorytetowe traktowanie spraw ewentualnych reklamacji (co należy do rzadkości) pozwala cieszyć się coraz większym zaufaniem oraz rzeszą zadowolonych klientów, którzy polecają mnie swoim znajomym. Moje doświadczenie i tzw. „żyłka do elektryki” spowodowała, że miałem już kilka przypadków sprawnego usunięcia awarii, gdy przede mną próbowali swoich sił inni elektrycy, ale bez większych rezultatów;


wpisany przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

NASI FACHOWCY:


Adam - Elektromechanik urządzeń przemysłowych

wybitny specjalista z z dużym doświadczeniem jako konserwator komputerów, automatyk przemysłowy, specjalista sieci strukturalnych, i monitoringu, serwisant sprzętu elektronicznego i systemów sterowania oraz alarmów i kontroli dostępu.

Tomek - technik elektryk

od 1986 do 1992 roku pracował jako elektryk zarówno przy zakładaniu nowych instalacji jak i w tzw. utrzymaniu ruchu m.in. w takich instytucjach (firmach) jak Prodryn, Teatr Rozrywki w Chorzowie czy BUA "Kwadrat". Od wiosny 2014 naszym zespole, szczególnie ceniony za dokładność wykonywanych prac oraz uczciwość. Od 2017r po serii szkoleń wewnętrznych został specjalistą pomiarowcem i wykonuje przeglądy techniczne instalacji.

wpisany przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznego

Olek - mistrz elektronik

elektryk z doświadczeniem; w naszej firmie od 2015r, specjalista od instalacji CCTV, TV i SAT, alarmów oraz kosztorysant.

wpisany przez Śląskiego Komendanta Wojewódzkiego Policji na listę kwalifikowanych pracowników zabezpieczenia technicznegoDarek - elektryk

w naszej firmie od 2017r specjalizuje się w pracach na terenach kolejowych (elektryka, automatyka,zabezpieczenia, przejazdy, oświetlenie, nagłośnienie) wiele lat przepracował jako elektryk na kopalni później przez kilka lat pracował w lokalnych firmach elektroinstalacyjnych, gdzie zapoznał się z zasadami wykonywania instalacji w budownictwie mieszkaniowym.

Jurek - elektryk

w naszej firmie od 2017r specjalizuje się w naprawach istniejących instalacji, przeglądach oraz instalacjach przemysłowych i mieszkaniowych wiele lat przepracował jako elektryk na kopalni później przez kilka lat pracował w lokalnych firmach elektroinstalacyjnych, gdzie zapoznał się z zasadami wykonywania instalacji w budownictwie mieszkaniowym.

Krzysiek - elektryk

w naszej firmie od 2018r specjalizuje się w instalacjach w luksusowych wnętrzach, zwłaszcza u klientów szczególnie wyczulonych na estetykę wiele lat przepracował jako elektryk zarówno w instalacjach przemysłowych jak i budownictwie mieszkaniowym, doświadczenie w samodzielnej pracy na własny rachunek.

Marcin

doświadczenie głównie w pracy na sieciach, w tym również na sieciach wysokiego napięcia, w naszej firmie od 2019r. Specjalizuje się w podłączeniach urządzeń dużej mocy, przyłączach, robotach kablowych.

Przy realizacji większych zleceń (kamienice, bloki, zakłady przemysłowe) korzystamy z dodatkowej pomocy kilku sprawdzonych osób, które wykonują wyłącznie prace pomocnicze (kucie, murowanie, rozprowadzanie przewodów itp.)

Używamy wyłącznie markowych materiałów;

MASZ PYTANIE ? NAPISZ DO MNIE.

LUB ZADZWOŃ

882 476 974

NASI KLIENCI:

M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk