Google +
This is an example of a HTML caption with a link.

WŁAŚCICIEL


Mirosław Nocoń

technik elektryk, od 2002 roku nieprzerwanie pracuję w zawodzie, na początku zatrudniony jako monter w firmie zajmującej się różnymi pracami elektrycznymi, a przede wszystkim remontami i naprawami instalacji w starym budownictwie oraz wykonywaniem instalacji w luksusowych willach, rzadziej – instalacji domofonowych. Po kilku latach pracy awansowałem na asystenta projektanta, dzięki czemu zdobyłem spore doświadczenie projektując głównie przyłącza i sieci elektroenergetyczne. Tak bogate doświadczenie praktyczne i teoretyczne połączone z wiedzą na poziomie inżynierskim pozwoliło mi na rozpoczęcie własnej działalności zapewniając moim klientom w pełni profesjonalną obsługę zarówno w zakresie wykonywania prac elektroinstalacyjnych jak również fachowego doradztwa, doboru potrzebnej mocy i załatwiania w imieniu moich klientów wszelkich formalności od koncepcji po rozruch instalacji. Własną działalność prowadzę od maja 2009r. Polityka jakości, uczciwość oraz priorytetowe traktowanie spraw ewentualnych reklamacji (co należy do rzadkości) pozwala cieszyć się coraz większym zaufaniem oraz rzeszą zadowolonych klientów, którzy polecają mnie swoim znajomym. Moje doświadczenie i tzw. „żyłka do elektryki” spowodowała, że miałem już kilka przypadków sprawnego usunięcia awarii, gdy przede mną próbowali swoich sił inni elektrycy, ale bez większych rezultatów;

WSPÓŁPRACOWNICY


Tomasz Piecha

technik elektryk, zdobył spore doświadczenie wykonując samodzielnie przez 5 lat nowoczesne instalacje w domkach jednorodzinnych i wielorodzinnych na Cyprze. Od 2011 roku w naszej firmie. Ceniony za solidność i dokładność wykonywanych prac oraz wzorową uczciwość.

Tomasz Śmierciak

technik elektryk, od 1986 do 1992 roku pracował jako elektryk zarówno przy zakładaniu nowych instalacji jak i w tzw. utrzymaniu ruchu m.in. w takich instytucjach (firmach) jak Prodryn, Teatr Rozrywki w Chorzowie czy BUA "Kwadrat". Od wiosny 2014 naszym zespole, szczególnie ceniony za dokładność wykonywanych prac oraz uczciwość.

Przy realizacji większych zleceń (kamienice, bloki, zakłady przemysłowe) korzystamy z dodatkowej pomocy kilku sprawdzonych osób, które wykonują wyłącznie prace pomocnicze (kucie, murowanie, rozprowadzanie przewodów itp.)

Używamy wyłącznie markowych materiałów;

MASZ PYTANIE ? NAPISZ DO MNIE.

LUB ZADZWOŃ

882 476 974

NASI KLIENCI:

M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk M.Nocoń - Elektryk